Hirdetés

Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Parci #442 üzenetére

    a faq-ból nem egyértelmű, hányszor lehet hosszabbítani? sokszor vettem már oly terméket /és adtam is már el olyat/, ami több hónapon keresztül volt hirdetve. egyszerűen bizonyos holmik használt kereskedelme lassú.

    megértem azt is, ha ki akarjátok szűrni az állandó (=már-már üzletszerű) hirdetéseket is, nem csak az elfelejtetteket, de akkor inkább olyan szabály legyen, hogy (árat leszámítva) hányszor lehet szerkeszteni egy hirdetést, de a 4 (vagy akármennyi hét) az utolsó up-tól számítódjon.

    ha esetleg a 4 hét hosszabbítás akárhányszor megismételhető a (4 hét türelmi időszakban), akkor nem szóltam. bár akkor is jó lenne, ha már a harmadik héten jelezhetném, kelleni fog a következő 4 hét is, ne kelljen lesben várnom, hogy elérhető legyen a hosszabbítás.

    (jelenleg egyetlen hirdetésem van fenn. kb. havi egy érdeklődő van rá, eddig még egyik se volt megfelelő ajánlat. ha nyolc hetente újra fel kéne vennem, akkor valszeg hagynám a fenébe egy idő utána és az Nektek is és nekem is rossz.)

    szerintem is szebb volt a régi, de amíg olvasható, addig annyira nem érdekel.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Aktív témák