Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    Üdv!

    Lenne egy javaslatom.
    Mobil kategóriában lehetnének még olyan új alkategóriák amikkel lehetne szűkíteni a találatokat.
    Olyanokra gondolok, mint pl. hálózat függőség (T-mobile, Telenor, független...) illetve, a használtság állapotára is szűkíteni lehetne. Pl. új, újszerű, karcos, zseb kopott, hibás stb.
    Ezek azért lennének jók egyrészt mert a legtöbb ember nem írja ki ezeket az adatokat, másrészről hosszadalmas mindegyik hirdetést megnyitni. A régi hardverapró ebből a szempontból jobb volt, mert volt részletes nézet is, és a böngésző keresőjével rálehetett keresni pl. a függőségre.
    Természetesen a többi kategóriára is lehetne hasonló alkategóriákat létrehozni. Lehetne e-mailben ösztökélni is a hirdetőket, hogy módosítsák a már meglévő hirdetéseit (2 naponta 1 e-mail amíg meg nem csinálja:)).

    Másik: Herótom van attól, hogy valaki a "Kínál" kategóriába adja fel a "Keres" hirdetését. Egy hirdetésben úgysem keresnek és kínálnak egyszerre. Ezt valahogy meg kellene szüntetni, esetleg warn-nal jutalmazni ha rossz kategóriába teszi fel a hirdetését. Moderátor nézi egyáltalán a hirdetéseket?

    Harmadik: A kinézet. Nem rossz, de jobb oldalról azokat a cikkeket alulra és felülre kellene áthelyezni, mert így nem valami szép, sőt mi több csúnya.:D Ekkor középre mehetne a lista.

    Csak ennyit akartam, remélem megfontoljátok.
    Lenne még más ötletem is, de egyelőre ennyi.:D

  • maestro87

    őstag

    válasz Fail3D! #1293 üzenetére

    Ez mitől durva? Van olyan oldal ahol legalább a használtság állapotára rá lehet keresni (amazon is ilyen).
    A függőség meg szintén eléggé fontos, mert már nagyon sok olyan hirdetést nyitottam meg ami pl. telenoros, de nekem meg t-mobile-os vagy független kellene. A függetlenítés meg elég drága mulatság, szóval fontos!
    Nézzétek meg pl. az ipon-t. Ott még jobban lehet szűkíteni a találatokat, mégis mindenki örül neki és használja. Az a fajta menü még jobb is, mert egyszerre többet is ki lehet választani.

  • maestro87

    őstag

    válasz Fail3D! #1297 üzenetére

    Csak a Samsungon belül mobil kategóriában 1681 hirdetés van..."nagyon kevés". Mondjuk a felét törölni kellene, mert régiek, de akkor is sok van.:)
    De ha jól veszem ki a hozzászólásodból akkor ezek ügyében nem te fogsz dönteni, szóval nem az a fontos, hogy neked tetsszen az ötlet hanem azoknak akik kivitelezni is tudják, mert ez így csak felesleges OFF hozzászólás. Majd a vezetőség eldönti!
    A design-on kívül tényleg vannak fontosabb dolgok is, de nem is mondtam hogy most azonnal csinálják meg.:)

    [ Szerkesztve ]

  • maestro87

    őstag

    válasz Fail3D! #1309 üzenetére

    Az a baj, hogy nem választhatok ki egy típust, mert én inkább ár alapján választanék mobilt és nem márka alapján. Annyi biztos, hogy Android vagy Windows Phone-os lesz. Más meg pont fordítva gondolja és ezért nem jó a mostani kategorizálás. Most például kinéztem magamnak 2 mobilt amire rá is tudok keresni, de lehet hogy valaki egész olcsóbban kínál egy sokkal jobbat de teljesen más márkát mint amit kinéztem, így az összes márkát végig kellene böngésznem, hogy rátaláljak. Ha meg ár szerinti növekvő sorrendbe rendezem akkor megjelennek a 2010-es vagy azelőtti hirdetések is ami biztos, hogy már nem aktuálisak. A régi felületen ha jól emlékszem volt részletes keresés is amivel ki lehetett szűrni, hogy csak pl. a féléves hirdetéseket mutassa, az azelőttieket meg ne. De ilyet én most nem találok.

Aktív témák