Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • marinea2

    addikt

    válasz kymera #738 üzenetére

    A "rang" nem számít semmit,lehet PH kedvenc is, pirosak akkor sem lesznek vissza állítva.

    +1 :R

    [ Szerkesztve ]

    "Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

  • olbaidhun

    őstag

    válasz kymera #738 üzenetére

    Sziasztok fórumozók, házigazdák!

    (#738) kymera
    (#742) Chaser

    +1 teljes mértékben igazat kell adnom, de egyúttal ki is egészítem:

    - véleményem (ünk) szerint maradhatott volna szerkezetileg a régi oldal és ahhoz kellett volna az új funkciókat társítani (up-olás, fizetős up-olás, stb)
    - az oldalnak nem a fizetős részével van gondunk hanem a "Hello Kitty" -s arculatával.
    - a privátok jogkörének a módosítása (pontosabban az erre irányuló próbálkozás) nem igazán felel meg a jelenleg hatályban lévő jogszabályoknak.

    Annyit fűznék még kymera "tag" véleményéhez, hogy az én ismeretségi köröm ~ 3854 tag [ ~ 300+ pirosal rendelkezem, azaz Országos top ~ 20 ] az elmúlt néhány év alatt és sajnos az utóbbi hetekben a társalgásaink ugyanazt tükrözik a hardverapróval kapcsolatban mint amit kymera leír:

    - gyakorlatilag mindenki "fázik" az új arculattól.
    - megértjük a fejlődés szükségességét
    - megértjük az anyagi orientáltságot és egyetértünk azzal hogy legyenek fizetős szolgáltatások

    Talán a bitmarket-hez hasonlóan megoldható lenne egy "beta" szekció [ a meglévő rendszer mellett, gombnyomásra ], hogy a felhasználók dönthessenek az új motor [ +design ] vagy a meglévő fórummotor életképességével kapcsolatban. Egyértelműen látszana a megtekintések számából a lényeg.
    Amennyiben még tanácsolhatom vegyétek le a "ne ess kétségbe!" üzenetet, mert ez már a belépés előtt egyfajta nyomást vált ki az emberből. [ ne gondolj a kék elefántra! ]

    Én is köszönöm a csapatnak, hogy foglalkoznak a fejlesztéssel és ennyi energiát fektetnek a fenntartásba, de az oldal hatékonyságával kapcsolatban, a jelenlegi irány miatt erős kétségei(nk)m vannak.

    (#759) canniball kiegészítettem!

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • PumpkinSeed

    addikt

    válasz kymera #738 üzenetére

    +1

    Átlag napi 8 órát vagyok hardverapró-n és a prohardver fórumon.

    Szvsz a hardverapró új színvilága elég bántó a szemnek illetve a designja nem illik túlságosan az ország leghíresebb hardver apróhirdető oldalához.

    Viszont a változás mindig kell, bár annyira nem tetszik ez a változás. :U

    "Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Aktív témák