Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz olbaidhun #756 üzenetére

    "...megoldható lett volna egy "beta" szekció..."
    Heteken (vagy hónapokon?) át tartó béta teszt volt az élesben történő bevetés előtt.

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz olbaidhun #756 üzenetére

    Teljes mértékben, 100%-ig egyetértek veled. Hasonló erőltetett arculatváltási próbálkozások más oldalakon is voltak/vannak (apród, jófogás, expressz, stb.). Én mérni szoktam az érdeklődések és a sikeres üzletek számát hirdetési felületenként (nyilván ezt teszem mint kereskedő). A PH eleinte nagyon jó volt évekig, az utóbbi években visszaesett (legalábbis az én termékeim tekintetében). Más új, feltörekvő oldalak, pl. az Apród és a Jófogás, amilyen vicces próbálkozásnak indultak, annál jobban kezdenek befutni (mondjuk vannak tv és rádió reklámjaik is, ez sokat jelent).

    Ezzel nem is lenne baj. A baj az, hogy az új PH felülete kísértetiesen hasonlít - legalábbis a működés elvében, de már a megszólításban is :) - ezekre. Nekem nagyon vatera üzeti érdekeltség gyanús a dolog, hiszen terjeszkednek, felvásárolnak, sajnos külföldi, idegen érdekeltségből (asszem lengyel), de ez csak megérzés, lehet hogy semi köze hozzá. Nem jártam utána.

    Itt is globalizáció van, előbb-utóbb mindegyik nagyjából egyforma lesz, ha egy érdekeltség lesz a tulajdonos. A PH azért volt jó eddig, amiért jó volt, ezt mindannyian tudjuk. Azt is tudjuk, hogy nem könnyű manapság a marha nagy leépülés fellendülés közben életben maradni, ne adj' Isten fejlődni. Az új felület, színvilág, hello-kitty, stb. dolgok a komolyság rovására fognak menni szerintem. És mindegy, hogy megszokjuk majd, meg ilyenek, mert biztos így lesz, de sajnos beálltak a sorba ők is...vagy elkelt... remélem nincs igazam. De ahogy itt mentek eddig a dolgok a saját évek óta jól bevált és megszokott módjukon, ebből nem az jön le, hogy hirtelen a menedzsmentnek az jutott eszébe, hogy jól át kéne gyúrni az egészet egy olyanná, ami nem tetszik azoknak, akik évek óta komolyan és hűséggel vannak itt jelen.

    [ Szerkesztve ]

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Aktív témák