Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz bigdady #53318 üzenetére

    Igen, Rusvai jó szakmailag, ezért én odafigyelek rá, de ez nem jelenti azt, hogy kritika nélkül elfogadok mindent tőle amit mond.

    1. Nem értek egyet, hogy leül vitatkozni a Gődény félékkel.

    2. Azt viszont félreértik tőle, hogy ő a fertőzés elkapását mindenekfelett preferálja az oltottak esetében. Nem, csak rosszul kommunikálja. Amikor van ideje ezt kifejteni, akkor ő azt mondja, hogy ő igyekszik elkerülni a fertőzést, védekezik, de ha elkapja, akkor már többé nem fog oltakozni, de addig igen. Erre pedig sok tanulmány van, ami ezt az érvelést alátámasztja. Lásd szeptemberi Natute cikk.

    Viszont Jakab, akit Parci hitelesnek tart, én is. Ő is mondott furcsa dolgokat a 4. oltással kapcsolatban tegnap. Szerintem a 4. oltás szükséges azoknak, akik a 3.-at 4-6 hónapja vették fel. Ezt nem hangsúlyozta. Oroszi Beatrix sem. Érdekes volt az ő magatartása ezzel kapcsolatban. Mellékesen, alig hangsúlyozva kijelentette, hogy azoknak szükséges, akiknek krónikus alapbetegségük van az orvosukkal konzultálva. Ezt mintegy foga sarkával, kelletlenül mondta. Nekem az volt az érzésem, hogy a Fidesz velük akarja elvitetni a balhét, hogy ők, mint a nép jóságos atyjai akarják, de a csúnya szakértők viszont nem. Bocs, Parci, hogy politizálok, de most tényleg elkerülhetetlen.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák