Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kékes525

    félisten

    válasz Nimda #2970 üzenetére

    "Regisztrációkor kellett volna egy +mező a háziorvos neve megadásához, függetlenül a tartózkodási helytől."

    :K Ez is jobb, mint a mostani, de ez sem lett volna elég nekik. Én minden reklamációs levelemben és a telefonon is pontosan megmondtam, leírtam nekik a háziorvosom nevét, praxisa címét és körzetszámát is, ennek ellenére más háziorvoshoz is elküldték a regisztrációmat. Az egyedüli megoldás ennek az, hogy ha a háziorvosok lenének az oltakozás központjába és a többi szerv őket szolgálnák ki.

    1. Mindegyik háziorvos statisztikát csinál a betegeikről. Besorolja, hogy ki melyik kategóriába tartozik.

    2. Ennek alapján a központ a rendelkezésre álló vakcinákból arányosan, a többi praxist figyelembe véve, vakcinákat küld az adott orvosnak.

    3. A visszajelentésből pontosan tudja a központ, hogy ki, mikor kinek, milyen vakcinát adott be.

    Mindegyik lépés számítógépre vihető és a számítógép végezné a megfelelő számításokat.

    Biztos, hogy ez nem a legjobb, de pár perc is elég volt ahhoz, hogy a mostaninál egy laikus is jobb javaslatot tegyen.

    [ Szerkesztve ]

    Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Új hozzászólás Aktív témák