Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz KROK640 #37170 üzenetére

    Olyat miért nem lehet, hogy megcsinálnak valamit, 'oszt működik? Pl lehetne külön munkahelyi "edition", mert pl. a melóhelyen már 2017-ben is bőven elég volt az akkori win10 meg az office arra amit csinálok, felesleges volt neki 6 évig egyfolytában frissülnie...

    Az új szarságokat meg rakják az otthoniba, aztán kész, de az is lehetne pár évente, ahogy írod. De nyilván olyan gyorsan fejlődik a világ meg a versenytársak, hogy ez egy piaci öngyilkosság lenne.
    Gépigény... az is egy szép dolog, általában úgy kell értelmezni, hogy a minimum gépigény duplája ha megvan, akkor már talán elindul az adott cucc, de az se baj, ha a háromszorosa, mert akkor még fél évig nem fog lassulni...

    "Ezt tényleg csak másik vidéki érti meg, aki tömegközelekdik, várositól, autóstól ezt hiába is várja el az ember"

    Én is jártam busszal melóba, tudom én, hogy hogy milyen az, amikor még a menetrendet is nézni kell. Amióta városi patkány vagyok, azóta ez nem annyira számít, de attól még akar a franc egy perccel is tovább bent lenni a melóhelyen.. :D

    "Valaki megvette az összes Thai Chef levest!"

    Lehet, hogy a hadsereg! Ez lesz az új fegyver... ;]

    [ Szerkesztve ]

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák