Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tarek El-Ali

    tag

    Nem tudom hova lenne a legideálisabb a kérdésem , merevlemez kezeléssel kapcsolatos , de mégis a témában szereplő routerrel alap firmware-rel formázott merevlemezt szeretném újra windows alatt használni de sajnos sehogy te tudom olyanra formázni hogy a windows 10 is kommunikáljon vele .

    Bővebben:
    Adott notebook gyári 1 TB-S lemeze vásárlás után külső házba került , gépbe meg SSD , a 1TB és a külső ház samba ill ftp share-en keresztül a 1043-mal megosztásra került a helyi hálón (vagy 2x leformáztam a routerrel (NTFS) , azóta lett PI , így a megosztási feladatokat már többé nem kell ellátnia , Optibay-el visszakerült a gépbe .

    Eddig semmi különös , de az az érdekes helyzet állt elő ,hogy ha Ubuntut indítom el a gépen látja és működik ,de ha WIN10-nel akkor ilyen hibát dob amikor inicializálnám: dropbox screenshot

    Ötletek?

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

Új hozzászólás Aktív témák