Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bnorci71

    addikt

    válasz nimfas #65614 üzenetére

    Transmissionben mit szeretnél korlátozni?

    azt hogy ne vigye el a sávszélt a böngészés elől, na meg most gondolkodok a gyerekek nem erre a HDD-re fognak menteni hanem a saját gépükre tehát magát a protokolt kellene. Ugye ha a hálózaton valaki letölt és van kiszolgálója akkor a teljes sávszélt elveszi 30Mbit én meg böngészni nem tudok, vagy csak 0,5Mbittel ami azért ma már elég karcsú ezekhez a weblapokhoz és ugye úgy lenne kulturált ha mindez dinamikusan menne, tehát ha én betöltöttem a fórumomat és olvasom a hozzászólásokat mehet a letöltés 30Mbittel, de ha elkezdek youtubot nézni akkor az legyen az elsőbbséget élvező.

    eddig volt hogy a cfosspeed progi dolgozott a gépeken nagyon kis kulturált csomagoptimalizáló

    ja még valami eszembe jutott
    WIFI erősség most auto-n van, de kevésnek találom mennyire vehetem fel, vagy kezdjem el felfelé állítani ameddig nem érzem megfelelőnek?
    Ha 5GHz-re állítom a szomszédol se lesz bajom :) az itthoni eszközök mind tudják az b/g/n -t egy kérdéses eszköz van egy Lenovo tab a gyerek barátnőjéé annak állíthatok be külön 2,4Ghz-t mondjuk vendégnek?

    [ Szerkesztve ]

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák