Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Shadowbull #3623 üzenetére

    de mégis mivel? amikor emvy rákárdezett, hogy van-e a kérdéskörben bármi statisztikai alátámasztás a zsebedben, arra nem érkezett válasz. az ilyen kijelnetéseid sincsenek semmivel sem alátámasztva:

    "A gondolatmeneted abban az alapvető tényben bukik meg, hogy a városban élők a saját autóikat nem kizárólag a városban használják, sőt. A carsharing arra jó hogy az egyik kerületből elmenj a másikba, de arra nem hogy hétvégén elmenj vidékre a nagymamához, vagy elmenj vele nyaralni."

    sorry, bármikor ki tudom választani a sharenow appban, hogy a percdíjat fizetem, amíg elmegyek a-ból b-be, vagy 1 órától 30 napig terjedő időtartamra bérelem ki a kocsit, amivel el tudok menni hétvégén a nagymamához, vagy minden gond nélkül horvátországba. ha minden hétvégén vannak ilyen mókák, akkor nyilván nem éri meg (ahogy írtam, nekem 3 napra pl 500 eur volt a tesla), de ha valaki havonta, kéthavonta csinál ilyen hosszabb utakat, simán megérheti, hogy nem áll 20-30-40k eurója egy autóban.

    szerk: én is szívesebben használnék sajátot, de miután leadtam a cégest, valahogy nem akardzik ezeket az árakat kifizetni, és meglepően jól elvagyok ezzel a megoldással is. de ezt valószínűleg csak a síszezon kezdetéig lehet húzni :)

    [ Szerkesztve ]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák