Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BüszkeeSAAAS

    tag

    válasz nepszter1 #15382 üzenetére

    Szerintem érdemes kezdéskor előbb végigjárni a hirdető táblákat és figyelni ,hogy mindig a legalacsonyabb szintű feladatokat csináld először. És igen érdemes zsákmányolni felkeresni a ?-es területeket meg a kis mellékes feladatokat csinálgatni és gyűjtögetni a recepteket meg a felszereléseket ,mert vásárolni nem igazán éri meg és a pénz is elég lassan gyűlik, de szanaszét a világban van minden szóval érdemes a witcher látással körbesasolni egy-egy területet és belesni félre eső zugokba is. Költeni majd csak a witcher felszerelésekre érdemes másra nem (szerintem).Az alapanyagoknak táryg készítési összetevőknek sokszor nincs súlya azokat érdemes begyűjteni minél furcsább a neve annál ritkább és drágább többnyire. Kitérés félreugrás gyors erős támadások jelek kombója , fegyver olajak és főzetek használata főleg halálfutam nehézségen ajánlott. De egyébként elég jól tippeket kapsz játék közben is érdemes figyelni rájuk.

    -Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

Új hozzászólás Aktív témák