Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shuki

    tag

    Egész délután ezzel játszottam, és miután nagyjából (mert most sem tökéletes még) sikerült beállítanom az irányítást (force feedback: default :S), szép lassan beleszerettem. Őrületesen jó feelingje van, az a video ami néhány postal előbb láthó egyáltalán nem adja vissza a valós graf. minőséget meg játékélményt!! Az télleg ratyin néz ki a felvétel miatt, a valóságban a textúrák meg úgy az egész táj hihhetetlen király. Az éjszakai off road vezetés meg esőben...áááá..fejet hajtok. Az út végre nem darabos, nem dobál össze vissza, sokkal realisztikusabb az egész. Amúgy 1gb Gtx 460 (820,2000)+ 4gh E8200 vel simán játszható full hd ban high és very high beállítások mellett. Az enviroment beállításnál a medium és a high között szinte észrevehetetlen a különbség, szal azt érdemesebb inkább mediumon hagyni. Így még gyorsabb lesz.

    A hagok is jók sztem, nekem egyből bedobta 5.1 be, a kocsik hagja és a kipufogók durrogása sokkal élethűbb mint az 1 ben.

    Viszont sajna túl könnyű...Kb elsőre meg lehet nyerni minden versenyt. Remélem később majd nehezedik.

    Ha jön valami javítás az irányításra, akkor új favorit lesz:)

Új hozzászólás Aktív témák