Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz dchard #25704 üzenetére

    Bocsánat, a lényege valóban annyi volt a mondandómnak, amit te is kiemeltél, csak kellett neki valami bevezető amit megért a user és elszégyelli magát, hogy befogadóbb legyen. (: Csúnya dolog és még magamat is lejáratom, de sokszor hatásos, látod, most is vége lett a panaszáradatnak. (én ilyet tanultam FEXT, NEXT, stb. helyett sajnos, pedig utóbbi érdekesebb)

    Ez az aktív zajszűrés (vagyis olyasmi) tech. biztos eredményes, ahogy mondod 40-50 :Y % javulást hoz, de továbbra is ott van bennem a kérdés, hogy mekkora területen van ez a rendszerbe építve és hogy tartani tudja-e a technikai fejlesztés a kialakuló igény ütemét? Erre szerintem neked van rálátásod és ha nagyon akarnád ki tudnád mondani, hogy tiszta legyen a kép: A szolgáltató sóher és visszafogja a sávszélt vagy a technika nem bírja azt nyújtani, amit elvárunk tőle. Ugyanis körülbelül egy hónapja olvasgatom a topikot és ahogy én látom egyre többen és többen érzik úgy, hogy alacsony a sávszélességük, ahhoz képest, amit ők kifizetnek.

Új hozzászólás Aktív témák