Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz AnonymusX #150876 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm a választ mind a kettőtöknek... :R :R
    Hogy mit követelnek az a telefonban elhangzott...
    Egy havi (utolsó teljes)számla, és egy rész-(időarányos)számla, ez a két összeg...
    Ez így hihető életszerű is, de ezt ha kiküldték mi tuti befizettük, vagy ha nem lett kifizetve, akkor 1000% hogy nem lett kiküldve...
    Mint említettem én is pontosan fizetek mindig mindent,, gyűlölöm a tartozást, másrészt a kis feleségem is borzasztó precíz ilyen téren...
    És ilyen infrastruktúra mellett amivel a T valszeg rendelkezik, nehéz azt benyelni , hogy 4 év után felébred Csipkerózsika álmából a kedves analóg ügyintéző, és megtalálja az asztalán a kézzel írott jegyzetet a papirkupac alján, hogy hoho... Nicsak, ezt meg nem fizették be 4 éve(!)
    El tudjuk ezt képzelni 2023-ban Európa "közepén" egy ekkora cégnél?

    Mi ez??? Tényleg.... Ilyet valami Blikk hírekben tudnék csak elképzelni ,a fikció rovatban...

    Vagy találtak egy rossz régi pc-t amin kiderült, hogy volt számlázás, csak Marika beleöntötte a kávét, és még csak most szinkronizálta az IT a szerverrel? Vagy én ezt nem tudom összerakni fejben...

    Főleg ha tényleg 1 év az elévülési idő... :W
    Mint egy rossz rémálom :W

    Feleségem azt mondta az imént, ne idegeskedjek, befizetjuk, aztán nyaljanak halat... :DDD
    Én meg akkor azt mondom, nem fizetem be 4 év után, csak szimplán nyaljanak halat...

    Gyűlölöm az ilyen mamutokat,,, hogy egy átlag ember hétköznapját hogy meg tudják keseríteni... :((( :(((
    Ilyenkor az én időmet, energiámat, ki fizeti meg??

    Bocs srácok befejeztem...
    Ez már csak vergődés, amiért elnézést kérek :R :R

    A segítséget és az infót köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák