Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Kora reggel kellene valami visszatekintőt írnom az elmúlt évre hogy majd nagypapa koromban tudjam mi is történt velünk.
    Családocskám: Szerelmünk töretlen az én Mónikámmal. Nem is emlékszem hogy lett volna komolyabb összezördülésünk 2018-ban. Mindent megbeszélünk és teljes szabad kezet kap a gyermeknevelésben. Ez idén sem fog változni. Szerencsére jelentősebb esemény nem volt a gyerkőcökkel. Boldinak az állapota stagnál de a fejlesztése gőzerővel folyik. Ebben az évben tanult meg járni és apró léptekben haladunk a beszéd terén. Szerencsére az evése megjavult. Mára már mindent eszik amit mi is.Sárink rossz mint az ördög és nem fél kimondani azt hogy nem szereti Boldit. Ő inkább az én vérem. Az ovit szereti és sajnos a hisztik megvannak még. Katicám egyre érzékenyebb és benne látjuk az igazi anyatípust. imádja a gyerekeket és azonnal teremt vadidegen helyen is kapcsolatot velük. Természetre tiszta szerelmem. Idén iskolába fog menni. Nagyon várja már hogy megkezdhesse tanulmányait. Adri már igazi nagylány. A suliban sok udvarlója van és egyre szemtelenebb az anyjával. Mindenen duzzog mint egy igazi tini. Most a legjobb barinőjével bulizott szilveszterkor. Oda kell rá figyelnünk nehogy elkallódjon és rossz társaságba kerüljön. Szeretném ha ebben az évben is ilyen nyugalom venne körül minket. Halvány remény van rá hogy Boldi megtanul beszélni olyan szinten hogy ne csak az anyukája értse meg. Reméljük a szívműtét ez után fog csak bekövetkezni.
    Munka: Ebben az évben elég döcögősen indultak a munkáink. Szinte nem panaszkodhatunk mert télen is akadt mit csinálni de sajnos valahogy a pénzek egyre kevésbé voltak elegendőek. Már egy ideje megvolt a súrlódás amiatt kollégámmal és nyár végére azt eredményezte hogy szétváltak útjaink. Ő egy másik céget alapított ahová Ukrán magyar kőműveseket felvéve zsaluzásba kezdett. Azóta is jól él belőle. Én belezuhantam egy légüres térbe ahol se ember se olyan munka amit egymagam tudnék végezni. Még keresem az utamat és kapcsolatokat építek. Felkaroltam a fiamat de az ő útja nem az építőiparban lesz. Remélem ebben az évben munka ügyben a szárnyai alá vesz a sors és elindulhatok a magam útján. Még az év elején tanfolyamokra jártunk és nyáron Bramac rendszermester lettem. Ezt az utat is folytatom. Idén is megyek továbbképzésre hogy ne vesszen el amit eddig elértem.
    Szép 2019-et kívánok mindenkinek.

Aktív témák