Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Éjszaka 1x voltam fent de akkor is azért mert édes idegből kipattant mellőlem. Cunci sokadszorra zaklatta és eldurrant az agya. Mostanában nem mehet egész éjjel a tévéje mert nem szeretnénk újra 25 rugós villany zárót fizetni és ez nem tetszik neki.
    Tegnap nagyon szépen telt a Valentin napunk. Reggel elmentünk védőnőhöz. Persze megint aggódott hogy édes dolgozik. Ezen a környéken ahol szinte mindenki a bányászatból él/élt alap dolog hogy ha egy lány teherbe esik akkor az otthon marad. Egy bányászfeleség ezt meg is teheti lazán mert iszonyat pénzeket keresnek, de mi télen keményen vegetálunk. Addig fog édes dolgozni amíg bírja és nekem nem lesz folyamatos munkám. Még legalább 2-3 hónapot ki kellene bírnia.
    Tegnap megerősítettem a tetőcsomagtartómat. Remélem elég masszív lett és kibírja a faanyagot amit vinni szeretnék vele. Visszaszóltak hogy lehet kezdeni azt a munkát amit hétfőn megnéztem. Pénteken megyek anyagot venni és hétvégén össze dobjuk azzal a sráccal aki szerezte a melót. Végre valami! :DD
    Ma be kell ugranom a számtek boltba ahol hagytam a bartonos gépet hogy mennyit adnak érte. Tegnapra ígérték a választ de nem szóltak vissza. Jó volna egy kis pénz mert ovit kell fizetni. Az is szerény 6500Ft. :U
    Édes 7-re megy dolgozni én pedig viszem cuncit az oviba. Ha picit jobb idő lesz akkor felszerelem a tetőcsomagtartót is. Apámtól létrát is kell szerválnom mert ugye az enyémet ellopták...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák