Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Gergello #18475 üzenetére

    Szia,

    Nem vagyok szagértő, de mint villamos szakmabeli a következőt látom:
    -ha van pénz lóvéra és ezzel együtt a minőségre, akkor persze, jó választás, ha tényleg ennyire fontos a NAS elérése.
    -egyébiránt a 3 eszközöd csúcs terhelése mivel 3 db külön tápegységes eszköz, kb 70W-ként modellezhető, ebben az esetben a saját adatlapja szerint kb 30 perces áthidalást tesz lehetővé, ezt nem a wattos értékből kell kiszámolni hanem az aksiból. Ár-érték arányban ez a 30 perc ez nekem nem lenne elegendő. A megoldandó feladatra ez a megoldás, ezzel a tudással túlárazott ennyiért.
    Kapható 1-2 hasonlóan tiszta színuszos megoldás, ennél olcsóbban, vagy épp hasonló árban de nagyobb aksi kapacitással---->hosszabb tartási idő.
    -Egyébként ezeknek az eszközöknek a nem tisztán színuszos, de minőségi szünetmentesek is megfelelnek, nem mennek tönkre tőle.

    Ha tényleg be akarod tartani a gyártói ajánlást a tisztán színusszal, akkor lehet jobb lenne a topicban sokszor emlegetett külön inverter+ külön ráköthető aksit beüzemelni, kb ennyiért már jóval nagyobb kapacitást tudsz összehozni, amire már mondjuk PC-t, vagy cirkónak a keringető szivattyúját is rákötheted (nem tudom van-e ilyen).

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák