Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz anony.name1 #1312 üzenetére

    aha PS-ben készültek. a második verzióval több bajom van, mint az elsővel :D konkrétan amiket már írtam: nem sikerült túl jól a kijelölés, így ránagyítva (de talán anélkül is) nagyon elüt a kontraszt...de ismétlem, más témával tök jól lehet elmosni ezzel a Gauss effekttel :) ja és így "friss" szemmel újra megnézve, nagyon elüt színben is a háttér és a téma....persze tényleg attól függ, hogy hogyan nézzük. effektezett képnek vesszük, ahol az ilyesmi még jól is áll neki, avagy a természetesség a cél, mert akkor ez csúnya így...ha már természetesség, akkor a Te első hozzászólásod szerkesztett verziója. szerintem.

    (#1313) andikaaa! bizony mondom, én ilyet még nem pipáltam! :DDD grat hozzá :C

    (#1314) andaxin76! alkotói válság? ;] de egyébként nem értek egyet, szerintem igenis jó képek lettek :) a porzó nekem is tetszik, a rovar képeden magát a rovart (témát) kicsit megpróbálnám átszinezni, mert így - bár fókuszban van - kicsit háttérbe szorul. az utolsó kép pedig valóban brutális lenne! kicsiben így is mutatós :) dehát...nem igen viszik Nagy Ben-t sehová, nem igaz? :D úgyhogy lehet újra próbálkozni ;)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák