Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz juliabrilke #36561 üzenetére

    Tudod hogyan kezelik a postánál a hivatalos DHL viszontpartner csomagjait? Felbasszák a konténer tetejére a sok kínai közé. Sokszor azt se veszik észre, hogy nem az a fajta ragszám van rajta amit be lehet lőni. Odadobják a többi kínai DM közé. Csak az esti raktáros képzettségén és kedvén múlik, hogy észreveszi-e ha nem kínai hanem rendes ragszámos. No meg persze reggel a kézbesítőn, hogy neki feltűnik-e, hogy melyik az a csomag ami hiányzik. Többségük az se tudja vagy le se tolja, hogy a DHL-s csomagok automatikusan 1 napos időgaranciális csomagnak minősülnek. Azt akkor is vinni kell ha csak az anyósülésen fér el a kocsiban.

    Minden futárcégnél vannak akasztani való raktárosok és kézbesítők is.

    Nemrégiben a DPD-vel gyűlt meg a bajom, mert nemes egyszerűséggel eltörték a csomagot. Majd visszajött azzal az állítással, hogy címzett nem található, ismeretlen cím. Csak ott bukott meg a dolog, hogy a címzett látta a DPD-s kocsit az utcában, de hiába integetett neki, nem állt meg. Már telefonon beszéltünk mikor a DPD-s kocsi még a közelében volt. Persze azonnal hívtam a központot, akik kizárták, hogy ilyen előfordulhat. Következő nap visszajött a csomag törötten, kamu megjegyzésekkel. Én meg szépen elmagyaráztam a futárnak, hogy jó alaposan vágja tarkón a munkatársát, mert ha én találkozok vele, akkor eláshatja magát. Persze 2 hónap alatt visszakaptam a csomag értékét...

    A sok IQ light embert nem tudod kikerülni, mindegy melyik céget választod. Mindenhol vannak sötétek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák