Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz -cobra- #220340 üzenetére

    Melyik boltban találkoztál SRPC97J1-gyel? A magyar webshopokból kihaltnak tűnik a modell.

    (#220309) Polarstar:
    "Netto Fuuujj!!"

    Látom, jól megy az "MK szar" mantra. :D Persze, meg tudom érteni; nem véletlen, hogy több hozzászólásban a csicsát emlegeted, mert tényleg vannak ocsmány óráik, sőt, talán többségben is vannak. És a legtöbb helyen túlárazottak is, és nem is ajánlanám senkinek "eredeti" áron, de a legtöbb modellt ki lehet fogni olcsóbban is. Olyan áron, ahol max. Lorus vagy Casio kapható, de mit ez a két márka? Hajtogatott szíjas, csicsás, kavicsos sz@rokat, vagy nagyiórákat, vagy retro digiket (utóbbiak mondjuk nekem bejönnek, de most női órákról van szó). Ezzel szemben az MK tömör szemes (és tömör végszemes) szíjat kínál, minimum Lorus szintű minőséggel (sok járt már nálam, MK és Lorus is), és találni ízléses darabokat is. Ne válasszam a jobb minőséget, csak azért, mert divatóra, nem "rendes" óra? Olcsón bizony jobbak a divatórák. Persze, én inkább veszek fel egy műanyag Casiot, de egy nő, akinek fontosabb az óra külseje, annak hiába ajánlanám.

    Melyik csicsás? Szerintem egyik sem. És évek óta teszik a dolgukat.

    Az offot mindenki képzelje ide, aki szerint nem ide illenek!

Új hozzászólás Aktív témák