Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz vicces #34 üzenetére

    a linux felhasználóbarát, nem idiótabarát.

    TÉNY: a win ugy van megcsinálva, hogy bármilyen ''már láttam gépet'' ember fel tudja éleszteni, és használni, nem egy 6-7.osztályos gyereket ismerek, akiknek sikerült elsőre :))

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz biker #36 üzenetére

    de szarul írok...

    amugy remélem lesz még 10-20 linux fikázó topik, bár amennyi időt eltöltöttél a fikázással, már az alapokat megtanulhattad volna ezalatt...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz rogers #39 üzenetére

    pontosan erről van szó.

    a video használata nem igényel szakembert, de gondolom a fejbeállítást már szerelő végzi, mikor rossz... pedig csak egy csavart kell eltekerni...

    viccessel az a baj, hogy NEM AKAR olvasni, és értelmezni, az uhuban magyar manual van, plusz grafikus felület, de inkább kérdez, mint gondolkozna és olvasna. így nem lehet vmit tanulni, és megérteni.

    állítom: uhu-t telepíten semmivel nem nehezebb mint windowst.
    főleg suset-t, de ha nem megy, hát nem megy...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz rogers #39 üzenetére

    nézzétek csak meg a vonatkozó fórumot, asszem már több mint egy hete kezdte, ha nem több. Sajnos feladta, dehát van az úgy

    ha elolvasod, pár ember (én is) próbált segíteni, de ha nem akarja azt tenni, akkor nem tudod megoldani, sajnos...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz vicces #43 üzenetére

    na faszika, akkor szerinted el kellett volna menni hozzád, és megcsinálni??
    ''oks, voltak akik megprobáltak segiteni, de szinte mindent én csináltam meg''
    bazz, erről van szó, mondtuk (nem 1-2szer) mit tegyél hol, de nem azt tetted vagy nem ott, és fikáztál folyamatosan.

    tényleg mit kellett volna tennünk???
    kimenni házhoz?

    gondolkozz már!

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz PrinczA #44 üzenetére

    ''A Linux nem ilyen? Megkerdi amit meg kell kerdezni, te valaszolsz, nem sajat kutfobol, hanem a felkinalt lehetosegek kozzul (olyan sokat nem kell gondolkodni, csak tudnod kell mi van a gepedben, rajta van a sz.gep szamlajan).''

    néha annyit, és olyat kérdez, hogy egyeseknek a magyarul írt kérdés is kínai, főleg a debian kérdez sokat...


    ''de jóbarátom azt mondta, mikro azt rótták a fejére, miért 1 nap a debian telepítése, mikro az xp 30perc alatt fent van:''
    Az XP fenn van, de azon nincs ''semmi'', + progik telepitase, beallitasa, ujratelepitese, bla-bla-bla, uti az 1 napot (+ a penztarcadat).

    erről beszéltem, egy xp telepítése ugyanannyi mint egy alap linuxé, egyebek nélkül, stílusosan pl. 1cd pikkpakk.
    de pl suse5cd minden felrakása kb2óra, vagy töb, és ekkor még a staroffice meg a gimp telepítésre készként van csak fent, első indításkor 5-10perc a konfigurálódása


    ''Ezt hol olvastad?''
    én idéztem a tipikus linuxos szállóige ferdítését... ami minden ilyen fórumon hasonló témában felmerül...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Aktív témák