Hirdetés

Aktív témák

  • vicces

    addikt

    ennyit a linuxos társadalomről.
    kb 2 hét alatt 0 segitséget kaptam. oks, voltak akik megprobáltak segiteni, de szinte mindent én csináltam meg. /hála a graf felületnek/
    az alap fájl-müveleteket is még a fösulin tanultam, de sajna ott sem erőltették a linuxot.
    még régen valahol /tv, ujság stb/, azt mondták, hogy ha valaki linuxozni akar, essen neki bátran, sok segitőkész ember van, aki segit neki, ha elakad.
    ehrlyett szinte mindig csak fikázott mindenki, hjogy mekkora loser vagyok, mert nem tudom elsőre konfigolni a linuxot. ezek is elbizonytalanitottak.


    és azért mert valaki wint használ, még nem jelenti, hogy idiota.

    most különben abszolút nem fikáztam a linuxot, ha esetleg elolvasnáátok még egyszer a hsz-.em. kösz!

    és ilyen alapon az is idiota, aki bemegy egy boltba és megveszi a tejet, kenyeret, mert nem ő csinálja otthon, hanem egyszerűen megveszi. nem értem miért baj , ha egy kész terméket használok? és nem én konfigolomparancssorból, heteken keresztül.

    és ha valaki fikázik valéamit, nem a k.anyába kell küldeni, mint ahogy engem küldtek sokan, hanem meg kéne győzni az ellenkezőjéről.


    :)

Aktív témák