Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    válasz Qru #6026 üzenetére

    Tavaly az 1. kerületi mintaboltjukban voltam, 20% kedvezménnyel nyitottak. :K Biztos lehet még feljebb tornászni azt a kedvezményt. :B

    Szerk.: Most hívtam is, annyiért adja mint a zs+u , de csak 2 l van raktáron. Jövő hét kedden érkezik. :)

    [ Szerkesztve ]

    (ó\_!_/ó)

  • Acheron

    őstag

    válasz Qru #6026 üzenetére

    (#6025) Petester: Először is köszönöm, beszéltem velük, szerdáig bőven ideér, ha megrendelés.
    Qru (#6026): Hmm, érdekes. A leírásokból én is azt láttam, hogy inkább dízelhez való, de a benzinest is említették. Mindenesetre az biztos, hogy korábban csak ez volt benne, az elöző tulajtól kapott számlák alapján.
    Tény, hogy ez inkább benzineshez való, és a nagy hőtűrés is helytálló ennél a motornál, még ha hajtva nem is nagyon van. Viszont van belőle a honlapon különböző árakon, remélhetőleg a linkelt is létezik - ebből két dobozzal elég lenne + kiadná a tartalék utántöltő mennyiséget is.
    A Shell -ről nem tudom, melyik típust és főleg mennyiért töltenék bele (a linkelt Motul jó áron van, az Eco-Clean kb ugyanez (abból 5+2 -t vennék))
    Manapság is van rá esély, hogy egy ilyen webshopban rendelt olajból hamisat kapok?
    Bocsesz, ha maradnak hülyeségek a levélben, de mobilról írok, és a prediktív szövegbevitel megöl... Ugyanez a mondat pl így néz ki javítás nélkül: bölcsész, ha maradnak hülyeségeket a levélben, de monokróm írok, és a prediktív szövegbevitel megöl... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák