Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz .tnm #54532 üzenetére

    Elvileg
    Jó, ez teljesen szimpatikus, hogy állítsák helyre az eredeti állapotot és szépen kapja vissza mindenki azt amit adott a gift-ért! Legyen így! :))

    Gyakorlatilag
    Ez kivitelezhetetlen. Ez egy nagyon népszerű gift. Hónapok alatt rengeteg fiókon (20-50 fiók simán!) mehetett keresztül. Ráadásul valószínűleg volt olyan trade is, amikor több más dologgal együtt cserélték. Ez csak tovább bonyolítja a kártalanítást.

    Tényleg abba érdemes belegondolni, hogy mi van ha most -hónapokkal a sikeres trade után- azzal jönne elő valaki, hogy akkor vissza az egész. Simán lehet, hogy amit kaptam a giftért azt azóta már tovább tradeltem.

    Meg persze ott van az is, hogy nem mindenki hivatásos Trader, aki "mocskos nagy haszonnal" adja tovább a giftjeit, így van miből kártalanítania.

    #54522 .tnm
    >Ennek a megoldása vagy az, hogy csak wallet-ről lehet majd vásárolni
    >és csak olyan pénzből, amit legalább 30 napja feltöltöttek, vagy az,
    >hogy a gift vásárlása után nem lehet átadni a giftet 30 napig. Szerintem
    >mindkettő gyakorlatilag megölné a giftelést. Kb. csak azoknak érné meg,
    >akik azért vesznek gift-et, hogy nyerészkedjenek rajta, ezt meg pont
    >nem fogja akarni támogatni a valve.

    Én simán támogatnék egy ilyen feltételt/rendszert ha ez az ára annak, hogy ne fordulhassanak elő olyan esetetek mint Dzsabba-é!

    #54537 .tnm

    Tök jól leírtad a kártalanítás első lépését. Dzsabba visszakapta a pénzét vagy kapott egy másik giftetet. Szuper.

    >pont ugyanaz végeredményben, mintha nem is adta volna tovább a gift-et,
    >ha magának aktiválta volna be

    Szuper! De mi van ha nem akarta magát meglepni egy Ghost-tal? (Lehet, hogy csak púp a hátára. Vagy nem tetszik neki) :DDD

    >és onnan törölték volna a játékot.

    Na, ez a része szerintem nem igaz! Steam Support rögtön azzal jön majd elő, hogy az adott itemekért megkapta a játékot. Benne van a Trade History-ban. Az ő fiókjáról nem törölték semmilyen indokkal a játékot. Akkor minek járna vissza neki bármi? Szóval szegény minden kártérítés nélkül elveszti a gift-ért adott item-jeit! :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák