Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz cyberkind #104618 üzenetére

    hát nem tudom, az marha sok szerintem, 15napot ír arra ha kikapcsolod a guardot

    olyan helyzetbe kerültem hogy a régi mobilomon van a guard ami andorid 4.2, maga a telefon 6-7 éves, semmi baja nincs, viszont nem tudok belépni vele az appba mert ilyen fehér hibás-hiányos guis a felület és nem csinál semmit sem a belépés gombra való rányomás után - andoridos topikban írták több mint valószínű h megszűnt a támogatása azért nem tudok belépni se steam appba se pl skypeba - utóbbinál már előbb jelentkezett a dolog, steam meg nemrég - meg azét is meg vagyok lőve mert csinálnék egy factory resetet, de rajta van a google authenticator (ezt is valahogy le kellene szedni róla), meg smsek is vesznének szerintem... amit nem szeretnék, meg van még pár kártya amit itt ott accunton kellene pótolni, de cserélni sem lehet mert ehhez a szutykos steam apphoz van kötve a trade, meg még várakozási időt is ad ha valami változik benne... nagy hulladék ez a "2lépcsős" megoldásuk...

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák