Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    No, gyerekek már megint lemaradtam az esti moziról. :( Nagy kár érte :(

    RE: (#21686) hajsza a 4 gate-hez 24-25 probe tartozik. Ez gyak a main 1 gázzal majdnem teljesen feltöltve. Ha elsőre expelek, akkor kb ugyanennyi dronom lehet, ami a több mineral field miatt egy picit jobb bevételt ad. Nem is itt szokott elmenni a meccs. Leginkább hamar kifogyok a lárvából, mert a queenekkel tolom a transfuse-ot a clawerekre, meg egymásra. Így nem tudok egységet hozni, mert a 2 hecsből 40 sec alatt 6 lárva lesz. A 4 gate-ből 28 sec-enként tudja warpolni a 4 zealotot. Sőt az elején van energia a nexusban, akkor 19 sec alatt jön le a zea. Ez nagyon gyorsan, nagyon nagy sereget jelent, amivel lárva köpés nélkül nem tudok lépést tartani. Ha elhasználom a queenek energiáját, akkor meg nem lesz elég creep terítésre és transfuse-ra. Hiába hozok le 5 queen-t, nagyon gyorsan elfogy az energiájuk. Mindemellett azt sem tudom csinálni, hogy folyamatosan pakolom le a clawereket, mert egyrészt felemészti az összes dronomat, másrészt 50 sec, amire megépül. Az alatt 8 zea lejön a proxy pylohoz. És még drága is a 100+50 minderal-ért.

    üdv, föccer

    mod: jah, és én eleddig mindig clawernek használtam (hibásan) és nem crawler-nek. Egyrészt nem is figyeltem rá, márrészt nekem tökéletesen megfelel "karomnak" ;]

    üdv, föccer

    [ Szerkesztve ]

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák