Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Volfram42 #20694 üzenetére

    Hiába no, a gyorsrögzítő nagy találmány :D

    Noha nekem is úton van egy újabb Omega, agyaltam rajta hogy valami izgalmasabb hajóra hogy pörgethetnék fel valamit. A fentebbi ábrát meglesve, lehetne Cutlassra upgrade-elnem, de nem lenne olcsó dolog. Előtte 325a-t kellene gyártanom, ami vagy 15 dolcsi a 300i-mből vagy 10 dolcsi az Avengerből, és még a 325-től is 30 dolcsi a Cutlass még.

    Viszont egyrészt az Aeroview hangár nem igazán tetszik, másrészt pedig az Avengerre csak nem tudok normális fegyvereket tenni. Van rajta két Suckerpunch ágyú, de azok 1-es méretűek, nem tudtam a helyükre tenni a 300i 2 darab Omnisky VI-osát. Van még két hely rakétának, meg egy gatling fegyver az orrban, ahova egyedül be tudnám tenni az omnisky-t. Szóval amíg a 300i-re hármat is rá tudtam aggatni belőle, addig az Avengerre legjobb esetben is csak egyet egyelőre (nem tudom hogy bug-e vagy sem, de a felfüggesztések sem mentek, tehát sem a rakéta, sem az 1-es méretű suckerpunch helyére nem tudtam odatenni az omnisky felfüggesztését). Így viszont lehet hogy csak megy tovább Deltává

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák