Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz Szőrös  #115 üzenetére

    Abból veszed észre, hogy beenged, hogy loading közben meg akad kissé, olyan mintha lefagyott volna. Amúgy engem is kb 20-adjára engedett be.
    És akkor most egy kis elemzés, spoilerveszély ne olvasd tovább, ha még nem próbáltad ki!!

    Na igen, sok minden látnivaló nincs. Szép nagyon az egész, de vannak azért bugok, bár ezek inkább firrst person nézetben jönnek elő. Bele lehet látni a grafikába amikor beül a székbe, amúgy a mozgás nem lenne rossz, de mindenáron meg akarja csinálni az action-t, még akkor is, amikor véletlenül nyomtam F-et. Ezt javíthatnák, hogy meg lehessen akadályozni a manőver végrehajtását. Hátsó nézetben kevesebb a hiba, plédául a létrára felmenés is hibátlan, de ezt first person-nál nem mondhatom el. Olyan mintha odatapada hozzá mászás közben, a tetejéről meg csak akkor megy fel arra a függő cuccra, ha nyomom az F-et, meg az előrét. Körbefutottam felül is, de first personban mindenáron a létrához ugrik és szép nagy bug lesz, amikor elmegyek a létra mellett. Kell még rajta csiszolni, de gondolom nem lesz nehéz, ha már idáig eljutottak. Szép munka, le a kalappal :C :R

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák