Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flam

    aktív tag

    válasz r3dsnake #5297 üzenetére

    Olvass vissza itt, pár napja már kiveséztem ezeket a hozzászólásokat edigitalon.
    Az a srác aki megvette szimplán ostoba mint a f*sz.
    Amúgy meg igenis tudomásul kell venni azt amit deakgyuri írt, minden gyártó minősége romlik mivel olyan árharc van, amit csak az élettartam és a minőség csökkentésével lehet tartani.

    Teljesen mindegy miről beszélünk. Autókat sem gyártják már 15-20évre, ahogy a hűtőket, mosógépeket, TV-ket és egyéb elektronikai cikkeket sem.

    Tudomásul kell venni, hogy a termékek olcsóbbak lettek/lesznek. Annak idején egy mosógépet 4 havi keresetből tudott venni az ember, míg ma kb 1 havi keresetből simán tudsz venni. Ugyanez vonatkozik a számtech cuccokra és minden másra is. :)
    Két lehetőséged van az embernek, vagy abbahagyja a siránkozást (mert azzal úgysem foglalkozik egyik gyártó sem) és megvesz egy adott terméket, vagy nem veszi meg és azért hagyja abba a sírást.

    Gyűlöltem, hogy előző munkahelyeimen ezt kb naponta 100-szor el kellett magyaráznom. Mindenki azt hiszi, hogy olcsón jót kapsz (nem jellemző, hacsak nincs valami akció).

Új hozzászólás Aktív témák