Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FazekasLaci

    aktív tag

    válasz pekom #1487 üzenetére

    Szomorú ezt hallani... :(
    Volt nálam egy olyan monitor, amin rajzolni lehetett digitális ceruzával. Wacom... Kb. 5 éve. Akkor még nagy újdonság volt. Mutattam is az akkor 3 éves kislányomnak - mondván, hogy ez már a jövő technikája, ő már így fog rajzolni (be is jött). Rajzolgatott is nagyon sok mindent, úgy, mint a papíron.

    Akkoriban vettem az ASUS notimat. Alig három hetes volt, amikor a kislányom, miközben nem voltam otthon, a képernyőjére rajzolt virágokat, stb...

    Akkor szerettem meg az ASUS-t. Ugyanis a képernyője megkarcolódott ugyan, de csak akkor látszódott, amikor ki volt kapcsolva a gép. A mai napig is működik. Akkor a szervízben azt mondták, hogy 100e lenne kicserélni a panelt. Szóval, ne mondj még le a gépről, lehet, hogy olcsóbban megúszod... Ha meg nem, tedd félre és egy fél-1 éven belül biztosan használtan, fillérekért tudsz majd ilyen géphez jutni. És akkor csak kicseréled a panelt és lesz egy vadiúj, nem használt géped :) Én is most gondolkozom azon, hogy beszerválok egy ugyanilyen ASUS-t és rendberakom... Mert a mai napig semmi gond nincs vele netezéshez, sőt... még komolyabb progikat is gond nélkül vitt a maga 32 MB-os videómemóriájával :) (amikor a hiper-szuper új, integrált videókártyájú gépek is kiakadtak :) )

    Egyébként a Sony kijelzőjéről talán annyit, hogy ami nekem furcsa: Ha kicsi a fényerő és az ember ütögeti a billentyűket, akkor a monitor mozog és a kép néha berezeg... De ez megszokható - bár az ASUS-nál ilyen nem volt. Az viszont biztos, hogy annyira szép a kijelzője, hogy az összes kosz meglátszik rajta, ha az ember használja. Úgyhogy állandó a parám, hogy egyszer megsérül és aztán nézhetem ezt is éveken keresztül...

    Laci - Ide is írhatsz nekem: fazekas@grasshopper.hu, vagy hívhatsz: 70/429-3200

Új hozzászólás Aktív témák