Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    válasz HellGreg #2326 üzenetére

    Még azt is megértem ha meló után sörözőbe jár valaki barátokkal vagy otthon összejön a társaság és rágyújt néha. Egy változtatni akaró dohányosnál ebben sincs semmi kivetnivaló. De a többi nap ha nem cigarettázik már igen büszke lehet önmagára. Én szerettem cigarettázni és szüleim, családom előtt is azt mondtam, nekem kell mert jólesik, stb. És szégyelltem a gyerekeim előtt, hogy én akire büszkén néznek pont én vagyok az aki rossz példát mutat. Ha ideges voltam na akkor ugrott a fogyasztás, meg munka közben és a berögzült időpontokban. Húú de báánooom azt a sok mérget amit letüdőztem. Végignéztem az angol labor E-párásítóval foglalkozó riportját. A film után megnyugodtam, rosszabbra számítottam. Igen a tüdőbe oxigén kell, minden mást a szervezet folyamatosan próbál helyreállítani. És itt jön az amit nem tud senki előre, hogy mikortól kell az ingyenes orvosi ellátásra bejelentkeznie. Ha épp dolgozó, családfenntartó, akkor megszívta mert az átlag fizetése ha nem dolgozhat, elég lesz vízdíjra de másra nem igazán. Azt olvastam nem kell dohányzónak lenni, elég a szennyezett környezet a légúti problémákhoz. De azért ne gondolja senki, hogy akkor nem segített a cigivel hamarabb összeszedni valami betegséget. Debreceni kutatás eredményei. Ha erre sem szán időt egy cigiről leszokni vágyó embertársam, akkor tegye föl a kérdést magának, miért nézi ezt a fórumot.

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák