Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz AndrewBR #8056 üzenetére

    Barátnőmnek vettem ajándékba, hogy tudjon Tetrisezni... :DDD
    Közben link kábelt sikerült szereznem, igaz még nem próbáltam ki. Wikipédián nézve, azért itt se törekedett a kompatibilitásra a Nintendo, van 4 féle link kábel (gondoltam beírom, hátha érdekel mást is):
    1. Generáció - csak a régi, legelső Game Boy-hoz jó.
    2. Generáció - Pocket, Color
    3. Generáció - Advance, Advance SP, Gameboy Player - itt van egy csavar a dologban, mert elméletileg a 2. gen kábel is jó hozzá, de azzal csak a Game Boy és Game Boy Color játékok mennek, az Advance játékok csak a 3. generáción mennek (és a 3. generációs kábelen se mennek a 2. generációs játékok)
    4. Generáció - Gameboy Micro

    Ezen kívül még ma elzarándokoltam a Gameparkba, hogy vegyek egy új Advance SP-t (ezzel még egy dolog kihúzva a vágyott dolgok listájáról, igaz nem AGS-101). Még 2 db volt raktáron, ha érdekel valakit, 14444-es áron. Az eladó úr nagyon segítőkész, az átlag konzol bolti eladóhoz képest pozitív csalódás (tisztelet a kivételnek), a használt árak is elég jók voltak (igaz én Game Boy játékokat néztem most, a többi lehet hogy annyira nem kedvező), mindent összevetve jó szájízzel távoztam a boltból, csak kár hogy pont a város másik végén van. :)

Új hozzászólás Aktív témák