Keresés

Hirdetés

  • Mini-ITX méretű RTX 4070 Kínából

    ph A Zephyr egyedi tervezésű VGA-ja szokatlanul rövid hűtést kapott, mely állítólag nagyon hatékony.

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Cybertrone #2101 üzenetére

    azt hiszem nem ugy alltam a dolgokhoz, hogy "bunozni" akartam, sem szetcseszni a forum szakmai reszet. konstruktivan megkerdeztem, hogy az miert nem jo, masreszt meg javaslatot tettem ra, hogyan is lehetne jobba tenni. a magyar hwes forumokat indulasuk ota kovetem, es aktiv tagja is vagyok legtobbnek, de azert koszonom a kioktatast. meg soha, sehol nem kaptam eltiltast, es ezutan sem all szandekomban. nem erzem magam hibasnak egy olyan dologban, ami abbol fakad, hogy a userek nem ugy hasznaljak a motor hianyossagai miatt a forumot, ahogy az logikus lenne a gombokbol adodoan. annak ellenere, hogy folyamatosan kovetem a forumot - reszemrol epp ez az oka, hogy ennyi ev alatt csak ennyiszer szoltam hozza.

    a szakmai reszere meg majd rajovok magam is, van benne eleg tapasztalatom - inkabb akkor kerdezek, ha nem tudok valamit kiprobalni.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák