Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fail3D!

    addikt

    válasz madgie #15338 üzenetére

    neked is jo kartyad lehet mert az en 480 am tuningolva 4x 4x hbon nal megy igy ahogy te irod... de meg 80 fps ala is lemegy... kincset er a kartyad....

  • katt777

    félisten

    válasz madgie #15338 üzenetére

    Miért kellene olyan VGA-t vennem, amelynek nem használom ki a képességeit? Barátomnak van 460-a, és kisebb felbontásban lassabb neki, mint az én 560-am full HD-ben (nem is szólva arról, hogy 460-nal még csak maxhoz közeli grafikával sem tudott játszható sebességet produkálni senki Full HD-ben), szóval, ha az 560 460 lenne, akkor 460OC-nek neveznék mondjuk. Ha meg teszteket nézek, az 560ti-nél vagyok (ill. HD6950/70 között), mert engem már csak a gyakorlati használati értéke érdekel. A kevesebb CUDA maggal tudok élni. De mutass egy GTX460-at, amely 23FPS fölött viszi full hd-ben max grafikával a Metro2033-at!
    Hát én meg észreveszem a 4/8XAA közti különbséget is 21,2"-os monitoron. Vagy pl. azt, hogy Deus Ex 3-nál az elméletileg gyengébb AA eljárás jobb képet produkál. Mindig a legjobb minőséget választom, és ezt 460-nal nem tudnám (+1X: havernál próbáltam 460-nal, 1440x900-ban, és még úgy sem).

    mcwolf79: Hogy felismerje? De nem biztos, hogy ez a hiba, csak egy tipp volt.

    Cybertrone: Nagyon függ ám a játéktól, hogy alkalmazza-e a beállított élelmosást, vagy sem. Tényleg vannak olyanok, amelyeknél nem, ezért értelmetlen magasabb beállítást alkalmazni, persze akkor még lehet próbálkozni kényszerített móddal, NFSHP3-nál pl. szépen megcsinálja a driver, amit a játék nem tud.

    Skacok, az ASUS-nál mi a VTT? Mert biosban nincs. i7-nél tudtam, de már elfelejtettem.

    A CL8-as (1,65V) RAM-jaim 1,575V-on nem stabilak, afölött meg sárgul a bios. Mennyit lehet kockázat nélkül adni nekik? Erőltetni nem akarom, mert semmivel nem voltak gyorsabbak, mint CL9-ben, sőt, de mégiscsak jobb lenne valahogy gyorsabbra belőni a rendszert.

    Bocsánat az OFF-ok nem jelölésért, de semmilyen kapcsoló nem működik a szerkesztőben, vagy RIOS-hiba miatt, vagy mert telefon-modem sebességgel sem megy a szupergyors telenyomor net (szarnak rá orvosolni a problémát).

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák