Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • consono

    nagyúr

    válasz superTibcsi #10106 üzenetére

    Sajnos a 2.0-n ilyen az NDrive, illetve a mostani 2.0-n... Mintha lett volna olyan verzió, ahol tökéletes volt, de nem emlékszem ez elmúlt év minden bétájára :)

    F-ECT$: az csak demonstráció volt, a régi, Froyo-s kernellel ment az ICS, persze ugyanazokkal (illetve több) bugokkal, mint a 2.2. Én mondjuk nem értem miért nem ragaszkodunk ahhoz a kernelhez, azon a power managementet (idle bug- de ez lehet, hogy rossz GPIO mapping miatt van) és a mikrofont leszámítva minden ment. Ugyanannyi meló lett volna azon ril-t csinálni... Nem kellett volna nekiállni portolni a .35-öt, most meg a 3.0.8-at, hisz az SDK-ban az ICS ma is .29-en fut, asszem. Persze lehet, hogy pont a RIL miatt van az egész, de annyira titkolózik mindenki, hogy nekem sincs infóm. Sok lelkes egyetemista magának akarja a dicsőséget, ahelyett, hogy együtt dolgozva negyedannyi idő alatt kész rendszerünk lenne :/

    [ Szerkesztve ]

    Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

Új hozzászólás Aktív témák