Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz Mauzes #146749 üzenetére

    Nekem egyáltalán nem az applikációk miatt kellett a Shield. És nem csak az említett 1G LAn miatt. Ugyanis a tévék lejátszás szempontjából, tök hülyék!
    Hol tud egy tévé ma true/hd/atmos-? Tehát nem DD+-os lebutítottról van szó. Hol tud DTS:X és a többi hangrendszert, amit a shield mind ismer?
    A legtöbb tudománya megáll az őskori és elavult DD 5.1-nél (DD+).
    Nekem elég komoly hangrendszerem van és azt szeretném is élvezni, főleg annak tükrében, hogy a shield-nek még nem tudtam olyan formátumot etetni, amit ne tudott volna könnyedén megemészteni.
    A HDR 10-től kezdve a Dolby Vision. 24 (23.974) és 60hz között.
    A pro meg nem játék miatt kellett, hanem a több ram és a két nagyon gyors usb 3 miatt, amire 2x2 tb ssd-t kötöttem, így aztán nincs olyan, hogy valami nem úgy indul el, mint a villám.

    A CX (GX - W) oled tévékben a világ legerősebb processzorai vannak, de a shield tegra-ja ezeket megeszik reggelire, holott simán tudnák a fent említett hangokat is kezelni, de kb mindegyik gyártó fillérbaszó lett és nem fizetik ki a licenc díjat. Egy több millióba kerülő tévénél, ez számomra érthetetlen.
    Kíváncsi vagyok, az új Samsung TOP tévé is még mindig 100-as LAN kártyát használ-e majd (szerintem igen) és arra is, hogy a DD5.1 és Atmos a továbbra is butított lesz-e...

Új hozzászólás Aktív témák