Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Caaabi

    senior tag

    sziasztok, egy kis problémám adódott az s2vel.. amit tudni kell a telórol hogy ismerösömé volt, aki 20 as kártyával használta, eladta rajtam keresztül egyik cimborámnak aki 70 essel, de közben többször voltak romolások rajta, wipeolgatások stb stb, mégis most hogy hozzánk került mert megvettem jó áron édesanyámnak, ressurection remix legujabb romja volt rajta, 4.2.1 es verzioju andoriddal, mivel ez csinált érdekes dolgokat, ezért egy wanamlite 4.1.2 verzioju andoridos rom mellett döntöttem hogy felrakom, hiszen az egészen közel áll a gyárihoz, wipe data wipe cache wipe dalvik cache, majd install wanamlite, utána wipe ok megint, és elindult a rendszer minden oke kivéve hogy a hálózatfeloldó pinkódot kéri, nincs regisztrálva a hálózaton... ezt irja 20 as és 70 es kártyával is ! 30 assal most volt lehetöségem kipróbálni, gond nélkül müködik, tehát a készülék lezárt tmobile-ra. Ezzel a problémával egyszer már találkoztam ismerösöm s3 asán, de mivel azon volt gari szervizelés lette belöle, az s2 -n már nincs, így hozzátok fordulok hátha tudunk valamit csinálni, mert ez igy használhatatlan :S:( Esetleg marketes progik közül valamelyiket ajánlanátok ?

Új hozzászólás Aktív témák