Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osonte

    senior tag

    válasz kelly416 #8158 üzenetére

    Kiemelted pont azt a 3 márkát, ami témyleg nem drága és bármikor vehető. :)

    Számtech boltban dolgoztam 5 évet és rengeteg Orico külső HDD/SSD házat.adtunk el, nekem is az van, full alumínium, masszív cucc. Az Ugreenből pedig rengeteg kábelt rendeltünk és jók voltak, ott is sok silány márka van. A Baseus-al nem találgoztam személyesen, de mindenki dicséri, amúgy azt néztem még ki, egy jó GaiN töltőt, az is opció volt. Szóval jobbak ezek a márkák, mint a hamis Samsung. :)

    Mondtam az eladónak, hogy hamis, de szerintem Alirol rendeli őket, vagyis ő is tudja, bár bemondtam egy jó nevű telefonos nagykert, hogy még ott is belefutottam hamisítványba szintén Samsung adapterrel, de a nagyker nem tudott róla és visszavették, illetve megköszönték az infót. Erre rávágta, hogy ő is onnan rendelte, hát nem hiszem, mert csomó nagyker van és látatlanban pont azt mondom, ahonnan jött, illetve ott a nagykerben ennyi a bruttó ára és nem hiszem, hogy árrés nélkül árul valaminegy kis bolt. Viszont azonnal visszavette, szerintem tudta, hogy nem gyári. Ott bukott le, hogy nem fogja tudni visszaküldeni, hát Alira biztos nem, de a nagyker ahonnan állította, hogy vette, az visszavenné...

Új hozzászólás Aktív témák