Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz batman91 #3165 üzenetére

    Pontosan így van. Csináltak egy teljesen új játékot, ami az összes stalkerrel a hátam mögött mondva is döbbenetesen jó lett. Persze fegyver modok.., hiányzik mint üvegesnek a hanyatesés, ígyis a fegyvereknek jó ha 20-30%-át használom annyi van, arról nem beszélve hogy milyen jól lefedi a választék az egyes harcstílusokat. Hivatalos fórumon ötletbörze mi? :DDD Szép kis bazárimajom gány játék kerekedne belőle ha ennek a víziónak engednének.

    Ismételni tudom csak magam, sztem állati klassz lett. Amit ebből a motorból kihoztak, az artifact rendszer / transzmutáció, a járművek, mutánsok, a pályadesignerük meg egyenesen zseniális, komolyan, annyira életszerűek a pályák hogy már lassan 200screenshotnál járok. Mindenféle VR cucc nélkül gyakran azon kapom magam hogy annyira élvezem a barangolást mintha ott lennék a játékban, fantasztikusan tehetséges az illető!! :Y :R

    Ezek a stalker játékok eddig is rommá voltak modolva a fanok által, mi a bánatnak már az alapverziókat is telerakni minden szarral, bőven van elég baja az alapmotornak nélkülük is. Főleg ilyen fiatal verzió mellé ilyesmiket kitalálni, teszitek fel a sok random akármit, ugyanakkor jön a panasz hogy nem lehet végigvinni mert folyamatosan kifagy.. :F

    Ha egy év múlva vetődne fel az új fegyók létjogosultsága azt mondanám rendben van, mert addigra kiforrotabb lessz az alapjáték is. Sztem kár ebben a topicban ezen hiperventillálni, arról nem beszélve hogy egy új látogató esetleg dezoék ha benéznek adott esetben csak annyi jöhet le nekik hogy nincs elég content a játékban pedig ez marhára nem így van. Aki nem speedrunolja át magát rajta 2-3 nap alatt, hanem JÁTSZIK is benne / vele, annak ez több mint elég.

    A zseblámpás / nightvisionos dolgot se értem, mi a bánatért baj az egy scifi / horror játékban ha sötét van éjszaka? Most komolyan.., 2 napja dark valleyban elfogyott a fejlámpa tartalékom, elemestül. Maradt a nightvision ami elég volt ahoz hogy lássam hova lépek, hajnali 2 körül járt tudtam mindjárt világosodik, hallottam magam körül az anomáliák "zenéjét", a mutáns vadvilág tombolt a közelemben állati ilyesztő volt, JÓ értelemben!! Ja takarékoskodni kell a dolgokkal, ezért merül gyorsan, egy artifact gyüjtő / felfedező körútra rákell készülni, ez adja az egésznek a sava borsát, felnem foghatom mi a probléma ezzel..

    Lassan egy hete játszom a Lost Alphát de még mindig leesik tőle az állam, az asszonnyal lassan hadilábon állok miatta ;] de megéri mert olyat kapok a játéktól amit a millió dollárokkal dobálozó nagyobb játékfejlesztő cégek inkompetensek felmutatni évek óta! :U

    No offense senki irányában tényleg, nem áll szándékomban lehurrogni senkit de ne kezdjünk már bele abba hogy nekiállunk megszakérteni "rutinos stalkerekként" hogy miben lehetne még csudább a játék, mert ígyis túlszárnyaltak már vele minden eddigit és két hetes sincs az egész. :R

    Szerintem fantasztikusan JÓ!

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák