Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz dergander #3113 üzenetére

    Érdekes, én eddig abban a hitben éltem hogy tán egyedül az i5-öket nem érinti ez a probléma mert szemben az FX modulos ill. az i7 HT-s megoldásával, az i5-ben HT nélküli teljes értékű magok vannak.

    Az 1.30013 óta amúgy már használ 4et, persze jóindulattal de az egy mag 99-100%-on tekerésnek véget vetett, cirka 90en jár a 2. 45-50%, 3-4. pedig 10-15%-on. VGA is magához tért, előtte nálam is detto ez volt amit mondasz, egy mag 100%-on, VGA meg szüttyögött mert nem volt rá ideje csórikámnak. ;]

    Amúgy érdekes bugom volt az imént, Bárnál amikor a Mercenaryk megtámadják Petrenkohoz voltam rendelve de őkelme nagy igyekezetében folyamatosan futott bele a falba, nem tudtam tőle kicsikarni az odarendelésem okát, ugyan sejtettem mert útban a bár felé nekem jött két Mercenarys helikopter de elsüllyesztettem őket Darwin tengerén... :D
    Szerencsére volt mentésem Yantarból kifele jövet, újra betöltötte a Báros mapot a játék és az öregfiú ezúttal már a rendeltetésszerű helyén volt és a missönt is tovább gördítette azzal hogy megkért szedjem le a helikoptereket. (lol..) Mit mondjak.., RPG-vel azért könnyebb volt mint GP-37-el és military ammoval..! :C

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák