Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Galahed

    senior tag

    válasz Magnoli #13665 üzenetére

    Pár napja van , meg (S6 maxV) tulajdonképpen ma volt az első nap amikor komolyabban tudtam vele foglalkozni.
    Kb 50m2 -ert takaritott ki (88m2 ből, a többit azt bútor foglalja el.) Az akku 70%-ra fogyott közben.
    Roborock appal használom.
    -Nagyon szépen feltérképezte elsőre a lakást (6 helyiség, persze szépen elrámoltam minden mozdithatót a földről)
    -Szisztematikusan végigment a helyiségeken és szépen kiporszivózta
    - Ezután célzottan küldtem el feltörölni néhány helyiségbe, ezt is szépen megcsinálta, bár köze nincs a rendes felmosáshoz (ezt tudtam vásárlás elött is) arra jó, hogy a finom port is összeszedje ami leülepszik takarítás közben.
    - Szépen lefényképezett dolgokat amit nem tudott eldönteni , hogy mi az (pl faragott bútorlábat , kisállatpiszoknak nézte) igy meg lehet neki mondani/tanítani, hogy nyugodtan járja körbe.- ezeket szépen beteszi a térképre, ott jeleníti meg, de legközeleb nem fog miatta kiabálni, ha nyugtázod, hogy nem az...
    - Be lehet lépni a kamerájába és élőben látod a sok koszt ami a komód alatt összegyűlt... :) (van benne éjjellátó) meg azt, hogy merre jár, hogy fut előle a macska stb...
    - bejelöli a térképen, hol talált elektromos elosztót, papucsot, cipőt stb... (ezekről fényképet készit és megkérdezi, hogy tényleg az-e.) Ennek megfelelően gondosan elkerüli igy nem akad bele a kábelekbe. (persze beleakad pl a szekrénymögül félig belógó hosszabbító hurok kábelre nem volt felkészülve...)
    -megnöveli maximálisra a szívóerőt (szőnyegen 2500pa-ra) ha szükséges.
    röviden ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák