Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubbamester

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tegnap regisztráltam a Revolutra és szeretnék 3500 Ft-ot feltölteni a számlára, hogy tudjak kártyát igényelni, de sehogyan sem sikerül. Erste bankos Maestro bankkártyával szeretnék a Revolut appban pénzt utalni a Revolut accountra. Megadtam a szükséges kártyaadatokat CVV kódot, de nem sikerül az utalás. Ezt az üzenetet kapom: " Valamilyen hiba történt. Nagyon sajnáljuk, de nem sikerült engedélyeztetnünk ezt a kártyát. Próbálkozz újra, vagy használj másik kártyát."
    Ugyanezzel a kártyával napi szinten vásárolok a neten minden gond nélkül. Van egy társkártyánk de azon nem az én nevem szerepel, gondolom ezért arról sem működik az utalás. Az Erste nebankon keresztül biztosan működne az utalás, de sokkal egyszerűbb lenne a Revoluton belül megoldani. Írtam az ügyfélszolgálatnak ők azt tanácsolták, hogy nézzek utána a bankomban, hogy be van-e kapcsolva a 3DS. Tudtommal be van kapcsolva, mivel kapok értesítést a tranzakciók jóváhagyására. Viszont amikor a Revolutra próbálok 3500 Ft-ot utalni akkor a bank 100 Ft-ról küld jóváhagyást. Érdekes.

    Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a gond?

    Köszönöm!
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák