Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nuada herceg

    őstag

    Üdv ismét!
    Cimborámmal elkezdtük az online részét. Eddig csak a singlet toltam, úgyhogy pár kérdés rögtön meg is fogalmazódott bennem. Lehet hogy korábban volt már szó ezekről, de ha valaki lenne kedves és röviden tudna segíteni, akkor lekötelezne. :)
    Az online módban a ló nem fejlődik? Egyszer az elején mintha kiírta volna, hogy valami fejlődött a lovon, de már abban sem vagyok biztos. Azóta meg semmi. Persze ha a karakterrel futkározom, akkor az fejlődik rendesen. És a ló hamarabb elfárad egy kövér karakter alatt?
    Mert én egy elég durva karaktert készítettem magamnak. Hatalmas vörös szakáll, kopaszodó de oldalt hosszú haj, és persze kövér mint a ....... :DDD És cimborámnak jobb lova is van, de sokkal tovább vágtázik. Az enyém meg egyből kimerült és le akar dobni. Egyet ugrattam vele, rögtön elfogyott a stamina. :D
    Ja, meg az arcszőrzet. Itt úgy látom nem olyan, mint a single módban? Nem nő a haj meg a szakáll. Itt fodrásznál beállítok 1 dizájnt, méretet és az lesz amíg újat nem veszek?
    Ja, és egymásnak nem lehet tárgyakat, pénzt adni? Ha egy posse-ban vagyunk? Ugyanúgy csak integetni tudok neki is.
    Na köszönöm előre is a választ. :R

    Értem a csíziót.

Új hozzászólás Aktív témák