Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz flashpointer #14692 üzenetére

    Amíg mindened meg nem lesz és minden szakma nem fullos addig jó szórakozás,meg a világa jó.De a frissítés az tényleg vicc,lassan két éve talán hogy jött rendes DLC,azóta csak nevetséges hülyeségek,season pass az van időnként,de a jutalom nem nagy szám.
    Viszont tényleg klassz vadnyugati élményt ad,ami azt illeti szerintem az online így is jobb mint a sztori.Nem kell fizetned ha nem akarsz,grind-el mindened meg lehet.Bár tény durván le nerfelték az arany szerzést.De attól még sok játékkal meg lehet szerezni.
    Ha csak egy picit is figyelnének a játékosokra akkor eszement jó játék lenne,én meg elégednék egy pici házzal,vagy egy vacak horgásztanyával.Mert a játék csodaszép,a vízparton élvezet el lenni,csak hát nincs saját csónakunk,se rendes házunk,a tábor az maxosra fejlesztve is kevés mint sünben a vaj.
    Én a GTA Online-ban el vagyok napokig úgy hogy nem csinálok értelmes dolgot,csak szórakozom,de ott megvan minden jó dolog hozzá.Saját yacht-om,tengeralattjáróim,amivel szeretek búvárkodni,van búvár ruhám,amivel megint el vagyok sokat.Na és GTA-ban van passzív mód is amiben teljesen sérthetetlen vagyok és nem tudnak piszkálni.RDR online-ban minden meg van amit akartam,többet nem akarok,nem kell több fegyver sem,mert minek,nem kell több ló sem mert tökmindegy milyen lovad van,nem nagyon érzek különbséget.Házam vagy egyéb értelmes dolgom úgysem lehet,csak kismillió ökörség aminek semmi értelme.GTA-ban is megvan mindenem,de mindig farmolom a pénzt tovább mert tudom kell amjd mert jön az újabb DLC,de RDR-be minek menjek fel farmolni?Úgysem jön semmi.Azért meg hogy a lovam farka tíz szinben tündököljön nem fogok fizetni,mert nettó fasság.Ruhát sincs értelme venni,mert hiába csaj kari,bénák a ruhák is.Nem fogok egy ruhát meg venni 12 színben ha úgyis mindegyik gáz.GTA Online-ban a karimnak több ezer ruhája van.
    Na és Pc-n még mindig sok bug akad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák