Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nandris

    aktív tag

    válasz tomi7711 #998 üzenetére

    tomi7711
    A múlt héten jött ki a 4.4-es firmware az NSA310 -eshez, a hétvégén pedig elkészült egy béta FFP stick verzió, amely már az új kiterjesztésű fájlok telepítését támogatja. (txz) Gond nélkül települ.

    .:LoMAX:.
    Jobb klikk a megosztás mappára-->tulajdonságok fülön meglátod a méretét. A transmission remote programban a beállítások-->távoli beállítások fülön be lehet állítani, hogy helyezze át a letöltött anyagot az általad kiválasztott helyre, csak a helyes útvonalat kell megadni. Más. Valamelyik torrentre jobb klikk--> torrent áthelyezése (vagy valami ilyesmi, bocs dolgozom, nem vagyok a nas közelében) itt is át lehet helyezni a torrenteket film, program, vagy akármilyen mappába. Más. Itt érdemes azt is beállítani, hogy a félkész torrenteket hol tárolja, mert alapból az usb sticken tárolja, és ha az elfogy akkor megint hibát okozhat. Meg nem tudom mennyire jó az usb stick-nek az állandó irás olvasás. Nálam a downloads mappába csináltam egy TR nevű mappát, és ott tárolja a félkész anyagot. Röviden ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák