Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cancer

    senior tag

    válasz nkmedve #16 üzenetére

    Akkor mondom. Egyrészről jómagam nem bányászok. (alig pár honapja van meg életem eddigi legerősebb kártyája egy GTX1050 személyében). Másrészről. Egyből ide kapcsolódva, olyanokat (a te olvasatodban) "védtem be", akikhez nincs közöm. Mutogahatsz rám, hogy a "bányászoknak nem lehet beszólni", mégis te sértődsz be azon, ha valaki a te szeretett tevékenységedet kérdőjelezi meg.
    Azért, mert valamit nem értesz az attól még lehet teljesen értelmes dolog. Szólok, hogy a tőzsde is pont úgy működik, ahogy leírtad. A "felhasználók" 99.9 %-a veszít, hogy az 1/10-ed % jól megszedje magát. Igazad van. Egy értelmetlen hely! Azonnal zárják be az összeset!
    Mellesleg egy szóval nem írtam,hogy elfogy a Föld édesvíz készlete. Főleg,mert ilyet mondani elég nagy balgaság lenne...Ellenben a "diliboltok" termékeinek 99,99%-a a hasznos élethez totálisan szükségtelen. Így a nagyüzemi seggébe buborékot fújó műanyag babú hasznosságát én igenis megkérdőjelezem!

    A válaszodból ítélve a nagyüzemi bányászatról, hátteréről, kialakulásáról nagyon keveset tudsz. Saját jogon megmaradhatsz így, vagy dönthetsz úgy,hogy utánanézel és akkor lehet értelme folytatnunk ezt a diskurzust.

    Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Új hozzászólás Aktív témák