Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • secretgarden

    aktív tag

    válasz Tetsuo #18 üzenetére

    Hallottam rola, de még nekem sem volt szerencsém hozzá. Jó lenne egy kituno es nem csillagaszati arakba kerulo fules, ami szepen is szol es a zajszurese is kivalo. Mikor az emlitett Bose-t eloszor hasznaltam, az gondoltam, "ez egesz jol szol, es wow, a zajszurese valami fenomenalis". Aztan jott az emelitett Sony, jott a "wow, ez nagyon nagyon szepen szol, egyertelmuen szebben mint a Bose", csak aztan bekapcsoltam a zajszurest, es egybol elindult a hatterben egy "tavoli vizeses"-szeru morajlas. Egy darabig ugy voltam vele, hogy megbocsatom neki, de csak idegesitett az allando hatter sugas-zugas. Visszatertem a Bose-hoz, wow micsoda zajszures, de Sony utan nem szol tul szepen. Vegul mindkettot megtartottam, csendes szobaban ahol nem kell zajszures a Sony-t hasznalom, zajos helyen/irodban meg a Bose-t... Sportolashoz meg egyiket sem, ott erdekes modon egy kinai Taotronics lett a befuto, egy in-ear-canal "fuljaratba-dugos" teljesen vezetek mentes fulhallgato, nincs benne aktiv zajszures de a gumi eleg jol szur alapbol, es ez annyira passzol a fulembe hogy nem is erzem hogy bennt van, es sosem akar kilazulni/kiesni, a hangja pedig dobbenetesen jo ahhoz kepest hogy egy tizezer forint koruli kutyurol van szo (persze azert nem az emlitett Bose vagy Sony szintje, csak azok ugye egesz fulet beborito modellek es vagy 15x annyiba kerulnek).

Új hozzászólás Aktív témák