Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barackle

    tag

    Sziasztok, tegnap óta én is Mi3 tulaj vagyok, xiaomishop.hu-s beszerzés. Magáról a "boltról" én nem tudok rosszat mondani, szerda este 10 óra után is készségesen, és azonnal (értsd: ~10 percen belül) válaszolt az emailjeimre a tulaj. Na meg szerintem az elég nagy pozitívum, hogy lehet paypal-lal is fizetni, ez azért ad némi pénzügyi biztonságot egy (számomra) teljesen ismeretlen eladóval szemben is. Ráadásul miután szerda éjszaka leleveleztük a kérdéseimet, megrendeltem, kifizettem, csütörtök reggel 9kor telefonon visszaigazolta a rendelést, és péntek reggel 9:15-kor már a kezemben volt a telefon (futárral jött bp-re, nem én mentem be érte). Ha kínából rendelem, akkor lehet, hogy ~5 ezerrel olcsóbban megúszom, de várok rá ~3 hetet, bizonytalan, hogy tényleg wcdma-s készüléket küldenek-e, és az is necces, hogy olyan számlát adnak-e róla, amit itthon elfogadnak.

    Maga a telefon pedig számomra egy csoda. Eddig egy középkategóriás, 2 éves htc-m volt (újkorában ugyanannyi volt az ára, mint a Mi3-nak)... hát ég és föld a különbség, pedig már a htc-re is miui romot kellett tennem, mert a gyári nagyon akadt és merült (gyakorlatilag a htc-s miui-s tapasztalat győzött meg, hogy nem foghatok mellé egy ilyen telefonnal). Az egyetlen problémám vele a mérete, de sajnos ilyen tudást nem nagyon adnak kisebb csomagolásban. Aki pedig szidja ezt a telefont, hogy "gagyi kínai", meg "bugos a miui", az valószínűleg sose látott és használt ilyet élőben.

    Illetve amit eddig nem olvastam sehol, és nagyon tetszik, hogy egyszerre 2 oprendszer lehet rajta, recovery-ből (ami gyárilag rajta van) kapcsolható, hogy melyikről bootoljon be a telefon.

    Röviden: én (eddig) nagyon elégedett vagyok vele, és rengeteg hasznos feature van a miui-ban (a htc-mnek még csak v2-es volt, rengeteget fejlődött azóta), amin látszódik, hogy figyelnek arra, hogy a felhasználónak mire van szüksége (szemben sok más nagy gyártóval).

Új hozzászólás Aktív témák