Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Иван #323 üzenetére

    "Ezt ne a zsírúj RTX3080 PC gaminggel hasonlítsd össze kérlek" Mutass már rá, hogy hol hasonlítottam azzal? Pont azt papolom már hsz-ek óta, hogy nem azzal kell...
    Ráadásul kontextusából is kiragadod, ez konkrétan arra volt válasz, hogy szerinted nem elsősorban az early adopterek fizetnek, demonstrálva azzal, hogy én PS4 esetében pont late adopter vagyok, és mennyivel olcsóbban meg lehet úszni így. És HW-fejlesztés nélkül mennek rajta a legújabb PS4 címek is, csak a játék árát kell kicsengetni, ráadásul vannak azok a one-hit wonderkidek, akik egy-két hét alatt végigszaladnak a legújabb játékon, majd olcsóbban eladják... nem kell eszelős sokat várni, hogy egy játék megjelenjen a használt piacon, bár minél többet vársz nyilván, annál olcsóbb.

    Sokallod a PS Plus előfizetés árát? Az egyetlen multi, amit játszok - PC-n, nem konzolon - az a World of Warships, aminek egyedül magasabb az éves előfizetése F2P létére, amiért nem kapsz semmit azon kívül, hogy kevesebbet kell grindolni(ugyanazért a csatáért kicsit több XP és in-game pénz jár), így meló és egyéb mellett rá jutó időben is lehet haladni vele(évi 24e-ért)... ehhez képest a PS és Xbox előfizetésért is többet kapsz, és már konzolon is van EA Play is...

    "Mindenki úgy tesz mintha valami hatalmas probléma lenne hogy a Steam mellett van még egy Epic launcher."
    Ha csak ennyi lenne, azt én se bánnám, de Steam, Ubisoft Uplay, GOG Galaxy, Epic, Battle.net(már offline játékokhoz is), EA Origin így együtt kezd már kicsit sok lenni, és ezek csak azok, amik saját launcherrel rendelkeznek(és biztos van még több is). Ráadásul, ha pl egy AC Odyssey-t hozzám hasonlóan Steam-en veszel meg, el fogja indítani az Uplay-t is, mikor játszol, nem csak a Steam-et.
    Szeretem viszont pl a Humble Bundle-t/Store-t, ami viszont csak store, launcher nélkül, masszív leárazásokkal, jótékonysággal összekötve, na olyanból tényleg lehetne több...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák