Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz MatulaAvB #22 üzenetére

    A fogyasztói társadalom olyan "eszes" amilyen, változik a világ az emberek egyre jobban hagyják magukat befolyásolni. A kampányt tekintve kulturáltabb képet követett a microsoft, sony a sárdobálásra építkezett és élt a lehetőséggel is, eszköznek használta a rajongókat. Ez köszön vissza potenciális vásárlóktól is, nem kell ezen hőbörögni.
    Én mindkét konzollal kapcsolatban bizonytalan vagyok egyébként, egyik sem győzött meg, játékkínálatban a sony a nagy hírverést (rengeteg egyedi és exkluzív játék) tekintve borzasztóan leszerepelt az indulásnál, remélem gyorsan javít a helyzeten. PS3-nál nagyon jól alakult a vége, PS4-nél reménykedtem hogy azon a szinten kezdenek. Hát nem, de szerintem javítanak a helyzeten.
    A microsoft kb azt a vonalat követi mint x360-nál, vannak címek amire minden játékszerető felfigyel, de nem viszik túlzásba sem azért.

    Én igazából nem is értem ezt a nagy felhajtást, eddig egyik konzol sem mutatott többet mint pl egy lesajnált wii u. Az egyik oldalon egy a másikon meg kettő komolyabb címnek tekinthető exkluzív jelent meg. Szerintem sokakat felültettek a hype vonatra, nem idén fog kiderülni mire viszik ezek az új konzolok, akinek van előző generációja vagy pc-je igazából totál felesleges azonnal boltba rohannia meg görcsölni honnan szerzi be, mert finoman szólva sincs semmi kihagyhatatlan jelenleg, egyedül a Forza az ami elérte azt a szintet amit kell, de csak épphogy amennyire olvastam.

  • rocket

    nagyúr

    válasz MatulaAvB #22 üzenetére

    Latom nem mertel irni az eredeti forum neveddel :DDD
    Ez nem az Xbox forum, egy hirrol van szo aminek a forumaba valaki irt egy hozzaszolast, amire valaszoltam :)

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák